15% rabatu

na wszytkie suszarki marki STARMIX

Dystrybutor marki starmix

Jesteśmy dystrybutorem przyściennych suszarek do rąk i włosów oraz profesjonalnych, przemysłowych odkurzaczy „na sucho” i „na mokro”. Zapewniamy ciągłość dostaw, stabilność cen, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Suszarki to urządzenia, które pełnię swoich możliwości prezentują w takich miejscach jak hotele, baseny, obiekty sportowe oraz w budynkach użyteczności publicznej (w urzędach, szkołach, galeriach handlowych, restauracjach, na dworcach).

Zastanawiasz się, czy elektryczna suszarka do rąk Starmix to opłacalna inwestycja? Oczywiście, że tak, bo oznacza niższe koszty eksploatacyjne, większą wydajność i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

PRACA BEZ PYŁU

Prace takie jak szlifowanie, piłowanie i frezowanie powodują wysoką emisję pyłu. Najmniejsze cząsteczki pyłu wytwarzane w tym procesie mogą spowodować uszkodzenie naszych płuc. Dlatego niezawodne odkurzanie jest szczególnie ważne, a wysokiej jakości odkurzacz budowlany to inwestycja w nasze zdrowie.

Odkurzacze budowlane pracują w trudnych warunkach oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Odsysają pył z wiercenia, gips z gładzi, sprzątają kawałki gruzu a nawet mokrą powierzchnię. Szukając najlepszy odkurzacz budowlany warto zaufać doświadczonym producentom jak Starmix. Urządzenia słyną z wyjątkowej niezawodności i doskonale współpracują z elektronarzędziami. Posiadają 3 lata gwarancji nie zależnie od formy zakupu

-20 %

 wszystkie odkurzacze budowlane

Kontakt

(+48) 605 237 421

43-354 Czaniec, ul. Kościelna 58
VAT PL 5470295372

Jesteśmy dla Was

Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00

Sob-Nie  zamknięte

Copyright © 2024 Coswymysle.pl. All Rights Reserved "WISPOL" M. Wiśniowski.