+48 605237421 wispol@o2.pl

DOSTAWA NA CZAS

BEZPŁATNY transport do każdego zamówienia ze sklepu on-line

GWARANCJA

100% gwarancji satysfakcji z produktu i usług

WSPARCIE

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Trochę o nas

FHUP WISPOL Mieczysław Wiśniowski

Jesteśmy przedstawicielem urządzeń niemieckiej firmy Starmix.

W prezentowanej ofercie znajdują się przyścienne suszarki do rąk i włosów, urządzenia basenowe i hotelowe. Wyprodukowane zostały z tworzy odpornych nas działanie wilgoci. Dzięki właściwościom antykorozyjnym suszarki do włosów i rąk znajdą zastosowanie nie tylko w miejscach rekreacyjnych (pływalnie, przebieralnie basenowe), ale także w hotelach, restauracjach czy na stacjach benzynowych. Ponadto dzięki estetycznemu wykończeniu suszarki prezentują się bardzo gustownie.

W asortymencie sklepu znajdują się również profesjonalne odkurzacze firmy STARMIX przemysłowe, budowlane, strażackie, specjalistyczne oraz odkurzacze hotelowe, które umożliwiają właściwą dbałość o odpowiednią higienę w pokojach, łazienkach oraz pomieszczeniach socjalnych. Nowoczesne rozwiązania sprawiły, że to obecnie najciekawsze rozwiązanie obecnie na rynku europejskim.

Wispol ma także w swojej ofercie i zamiatarki do wykonywania prac porządkowych na dużych powierzchniach (stacje benzynowe, parkingi, warsztaty). Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wadze są niezwykle poręczne i nie zajmują wiele miejsca podczas przechowywania.

Firma WISPOL to także przedstawiciel firmy REVENTON, która ma w swojej ofercie narzewnice przemysłowe, wodne. Urządzenia produkowane przez firmę Reventon to przede wszystkim imponująca jakość.

Firma WISPOL to także regionalny dystrybutor elektrycznych urządzeń grzewczych takich firm, jak STIEBEL ELTRON, AEG, THERMOWAL czy ELEKTROTERMIA KRAKÓW.

Z

Współpraca

Na stałe współpracujemy z obiektami jak : hotele, zakłady pracy, pływalnie, parki wodne, ośrodki sportu, SPA/fitness

Klienci

Naszym głównym celem jest zadowolenie kentów dlatego na nich skupiamy swoje działania

Sewris

Wispol gwarantuje obsługę serwisową i poserwisową zakupionego sprzętu

Ceny

Prezentowana oferta zawiera ceny producenta, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu negocjacji cen.

Obszar

Dostarczamy nasze produkty na całą Polskę ale najbardziej skupianym na obszarze południowej Polski
i

Oferta

W sklepie oferujemy, suszarki do rąk, suszarki do włosów, odkurzacze, nagrzewnice, zamiatarki.

Nasi partnerzy

HOTELE | ZAKŁADY PRACY | OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ | AQUAPARKI | BASENY | PŁYWALNIE OŚRODKU SPORTU I REKREACJI | SZKOŁY